מוצרים

בניית אתרים לעורכי דין

הקמת אתר אינטרנט לעורכי דין

בשוק התחרותי הקיים היום, בעידן בו יש כ 70,000 עורכי דין בישראל, כבר ברור לכולם שאתר למשרד עורכי דין הוא בגדר חובה.
על פי החוק, שמחייב עורכי דין לרמות האתיקה הגבוהות ביותר, עורך דין רשאי לספר על נסיונו המקצועי, לפרסם הצעות למתן שירותי, מאמרים שכתב והמלצות של לקוחות.
בניית אתרים לעורכי דין בהתאם למטרות ולספר המותג של המשרד, דורשת חברה מקצועית לבניית אתרי אינטרנט. לחצו כאן למידע נוסף אודות תהליך עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט לעורכי דין- איך מתחילים? מה כולל התהליך? איך בוחרים חברה מומלצת לבניית אתרים ועוד...


בניית אתרים לעורכי דין אינה קלה כלל וכלל.
על האתר להיות:
- אתר רספונסיבי, שעובד בכל סוג של מכשיר, דסקטופ, טאבלט ונייד.
- אתר נגיש, כמוגדר בסעיף 35 בחוק שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות.
-  אתר מבודל וייחודי, מעוצב בהתאמה אישית ל look & feel של עורך הדין.
-  אתר שיקודם טוב בגוגל, יעזור להביא לקוחות פוטנציאליים ולמצב את המשרד כמוביל בתחומו.

בניית אתרים לעורכי דין על ידי חברה מקצועית ומנוסה בתחום

  • תהליך בניית אתר למשרד עורכי דין מתחיל באפיון מדויק של המטרות של האתר, קהל היעד שאליו עורך הדין ירצה להגיע.משרד עורכי הדין יגדיר לחברה שבונה את האתר את החזון שלו ואת המטרות, בתהליך אפיון ממוקד.
  • לאחר האפיון, יתבצע תהליך של  עיצוב custom made, על ידי גרפיקאי/ת בהתאמה למטרות שהוגדרו, תוך מחשבה על ה FLOW שהגולשים יעברו באתר, ואיך מספקים להם את המידע שיחפשו במינימום קליקים.
  • בסיום תהליך העיצוב, בהנחה שבחרתם בחברה מובילה לבניית אתרים, צוות הפיתוח יקבל מהסטודיו את הסקיצה לתכנות, לרבות הנחיות ודברים שחשובים לעורך הדין.
  • בודאי שמתם לב שיש הבדל תהומי בין אתרים שונים של משרדי עורכי דין שונים. התכנון, האסטרטגיה, העיצוב וידידותיות השימוש משפיעים רבות על חווית הלקוח של הגולש.מרבית האתרים של משרדי עורכי הדין יכללו עמודים בסיסיים, כמו: דף אודות, דף שרותים, דף צור קשר, דף צוות והמלצות של לקוחות.
  • מכיוון שהאתר מהווה שיקוף של המשרד, חשוב להקפיד על עיצוב ייחודי (שכולל תמונות איכותיות) ועל מסרים בהירים לגולשים. 
  • לא פחות חשוב, מערכת ניהול תוכן שתאפשר למשרד עורכי דין העלאת תכנים קלה ונוחה.

בניית אתר לעורכי דין עם ערך מוסף

בנוסף לעמודים הבסיסיים, חשוב שאתרם של עורכי דין יכילו מידע גם דברים שיתנו ערך מוסף למשרד עורכי הדין ולגולשים.
כך, לדוגמא, למשרד עורכי הדין חשוב תדמית של משרד מתקדם וחדשני (חברת האינטרנט שבונה עבורכם את האתר יכולה לספק עבורכם גם כלים דיגיטלים לעורכי דין, כמו למשל: כרטיסי ביקור דיגיטליים, שניתנים לשיתוף בקלות מהטלפון הנייד, כלי לייצור חתימות למשרד עורכי הדין, קטלוג דיגיטלי חכם ועוד...)
לגולשים חשוב זמינות של מידע רלבנטי ומשפטי מקצועי.

למה חשוב שאתר האינטרנט של משרד עורכי הדין יכיל מאמרים מקצועים?

מאמרים מקצועיים הינם דרך להפגין בקיאות וידע, בתחומי העיסוק של עורך הדין. המאמרים יכולים לכלול גם התייחסות לפסקי דין שניתנו.
הלקוחות הפוטנציאליים של עורכי דין, בדרך כלל יחפשו במנועי חיפוש מידע, בנושאים שרלבנטים אליהם, בהתאמה לתחומי העיסוק של עורך הדין. על מנת לתפוס את תשומת ליבם של הגולשים, כדי שאתר האינטרנט של עורך הדין, יכיל ככל היותר כתבות ומאמרים מקצועיים, עם מילות חיפוש מתאימות (לשם כך, נדרש מחקר עומק בגוגל אודות מילות החיפוש הרלבנטיו והשכיחות שלהן).
בנוסף לכך, אם תהיה אפשרות יצירת קשר נוחה ומהירה באתר של עורך הדין, יש סיכוי גבוה שהגולש ישאיר את פרטיו, או יתקשר לקביעת פגישה.

בניית אתר לעורך דין הכולל תשתית קידום

מכיוון שהתחרות בענף עורכי דין הינה גבוהה מאוד, בניית אתר אינטנט מקצועי, היא רק תחילת הדרך. על מנת לשמור על מיקומים גבוהים בגוגל ולהשיג לידים איכותיים, נדרש גם לקדם את האתר ולהעלות אליו כתבות מקצועיות, שיביאו תנועה לאתר. לצורך כך, אנו שמים דגש על בניית תשתית קידום מיטבית 

פרויקטים בתחום בניית אתרים לעורכי דין

מעוניינים לקבל מידע נוסף ?