מגזין לשיווק דיגיטלי
בניית אתרי אינטרנט

מגזין לשיווק דיגיטלי


מעוניינים במידע נוסף?

מגזין לשיווק דיגיטלי

בניית אתרים לחברות גדולות: רתימת הכוח של פיתוח אתר אינטרנט מותאם אישית

מה כדאי לבדוק לפני שתבחרו חברה לבניית אתרים?


פיתוח מותאם אישית לצרכים של עסק גדול-

כמו בית, כך גם תהליך תכנון אתר מתחיל בהגדרת המטרות, קהל היעד (לקוחות/עובדים) , ניתוח של האתר הקיים, הבנת הבעיות הקיימות בו ותכנון פתרונות לבעיות שהועלו. 
חברת פיתוח האתרים צריכה לתת לכם תשומת לב, להקשיב לצרכים (גם אם אתם לא יודעים להגדיר את הצרכים, סביר להניח שתדעו להציג את "הכאבים" שלכם, להבין את החזון, היעדים וקהל היעד שלכם. גישה זו מאפשרת יצירת אתרים מותאמים אישית שיתאימו בצורה מושלמת עם זהות המותג והיעדים העסקיים שלך, בין אם מדובר בפיתוח פלטפורמת מסחר אלקטרוני, אתר תדמיתי, פורטל, אתר הטבות או מערכת מבוססת WEB.


האם חברת  הפיתוח תתן לכם לוחות זמנים ריאליים לפרוייקט ותעמוד בהם?

בנוף הדיגיטלי המשתנה, הזמן הוא גורם קריטי. בתהליך של פיתוח אתר מסודר ויעיל, שיטת העבודה היא בהתאם לגאנט, המאפשר לכם לדעת היכן הפרוייקט שלכם נמצא. 
זה מאפשר לצוות הפיתוח לעבוד במהירות מבלי להתפשר על האיכות. 
בעסקים גדולים, פרוייקט פיתוח אתר נמשך בשרך כלל מספר חודשים, בהתאם לתכולה שלו. ככל שחברת בניית האתרים תעשה עבודת אפיון טובה יותר בשלב התכנון, כך לוחות הזמנים של בניית האתר יהיו קרובים לתכנון.


עיצוב האתר:

אתר אינטרנט מושך מבחינה ויזואלית הוא חיוני למשיכת מבקרים וליצירת לידים. 
אתר  האינטרנט של החברה הינו חלון הראווה שלה וכשמדובר בחברה גדולה, העיצוב בהתאמה לספר המותג  הינו קריטי. צוות העיצוב מתמחה בעיצוב שמתאים לסגנון שלכם.
כל אתר הוא עולם ומלואו- איורים, תמונות, סרטונים- צריכים להשתלב בתוכן ולתת לכם מענה טוב.


מערכות יחסים ארוכות טווח עם לקוחות:

כולנו יודעים שהשגת לקוח חדש עולה לפחות פי 5, מאר שימור לקוח קיים ואפילו יותר כשמדובר בחברות גדולות.
אחד הגורמים ההחשובים בפיתוח אתרים לחברות גדולות, היא יכולתה של החברה שבונה את האתר לתת מענה לשימור לקוחות וניהול מועדון הלקוחות.<


פיתוח אתרים לחברות גדולות דורש ממשקים מורכבים

חברות גדולות צריכות בדרך כלל אתרים שהם לא רק חזקים ועתירי פיצ'רים, אלא גם מתממשקים עם מערכו נוספות בארגון, כמו למשל: CRM, ERP. 
לפיתוחים של אתרים מורכבים, שאינם רק תדמיתיים, אלא כוללים למשל: אזור אישי, מערכות בק אופיס מורכבות, אתרי סחר לא שגרתיים, מערכות מבוססות אינטרנט מותאמות אישית יותר נכון לפתח בפלטפורמות כמו PHP  ולא בפלטפורמת קוד פתוח כמו וורדפרס.
 

שירות, שירות שירות

כולנו כצרכנים מעריכים שירות טוב ועובדים שנים עם ספקים שנוח לנו לעבוד איתם.
תהליך פיתוח אתר שהוא תהליך אינטנסיבי ועמוק דורש חברה שתדע לשים את חברתכם במרכז ולתת את כל הפתרונות הנדרשים, בתהליך פיתוח האתר

בניית אתרים לחברות גדולות: רתימת הכוח של פיתוח אתר אינטרנט מותאם אישית

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link