מגזין לשיווק דיגיטלי
עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

מגזין לשיווק דיגיטלי


מעוניינים במידע נוסף?

מגזין לשיווק דיגיטלי

בניית אתרים מורכבים ומערכות מבוססות WEB

הצורך שלך זה לפעמים בניית אתרים מורכבים ולפעמים לא מדובר בצורך בעיצוב ופיתוח אתר, אלא תוכנה בהתאמה אישית- מערכת מבוססת web

בניגוד לאתרים מבוססי תבניות, שכמעט כל מתכנת יכול לבצע, יש עסקים שיש להם צורך באתר מורכב.
אתרים מורכבים נקראים מורכבים, מכיוון שיש להם מורכבות בתהליך אפיון, עיצוב ופיתוח אתר.
אתר האינטרנט של העסק שלך הוא נכס דיגיטלי שלך, שמשרת את  המטרות של העסק שלך, בין אם מדובר על אתר B2B או אתר B2C. המטרות העסקיות שלך ישתנו עם הזמן, ביחד עם העסק שלך, כך שבהחלט יכול להיות שאתר האינטרנט הראשון יהיה אתר תדמית, שיהפוך ברבות הימים לאתר מורכב, למשל: אתר סחר או אתר עם אזור אישי וכיוב'...
אנחנו קוראים לאתרים "אתרים מורכבים", כאשר מדובר על (רשימה חלקית בהחלט)

 • אתרים עם אזורים אישיים
 • אתרי סחר מורכבים
 • אתרים עם ממשקי צד ג', למשל כמו: אתרים למערכות CRM, אתרים למערכות  ERP,  אתרים עם ממשקים לחברות קופה, אתרים עם ממשקים לחברות שילוח פדקס, DHL ועוד…
 • אתרים מרובי שפות
 • אתרים עם "לוגיקה" מסובכת מאחורי הקלעים
 • אתרים אפליקטיביים
 • אתרים שהם פורטלי תוכן
 • אתרי הטבות של חברות אשראי או חברות גדולות
 • אתרים שמשרתים מגוון סוגי קהל, למשל אתרים שהם גם אתרי B2B וגם אתרי B2C
   

formbtn

 

בניית אתרים ופתרונות אינטרנט- החלומות שלך יכולים להתגשם  


לא כל מערכת אינטרנטית היא לא תמיד עיצוב ופיתוח אתר, לעתים מדובר על מערכת מבוססת WEB.
אם נקדיש מחשבה ל"כאבים" שיש לך בעסק ואיך ה"חלום הדיגיטלי" שלך פותר כאבים אלו  וחוסך לך זמן ומשאבים, נביון שהחלום הדיגיטלי שלך ניתן להשגה באמצעות בניית אתרים ופתרונות אינטרנט.

מה היה עוזר לך לנהל את העסק בצורה קלה, יעילה, מהירה וחסכונית יותר?

זה המקום להתפרע עם הדמיון, ללכת עם הפנטזיות שלך ולהיזכר בכל הפעמים שאמרת בתסכול: "הלוואי שהיתה לי דרך יותר מהירה וחסכונית לעשות את זה". בעת בניית אתרים ופתרונות אינטרנט, המוטו שלנו הוא שהכל אפשרי!  לדרך אנחנו בית תוכנה מוביל, רואים את עצמנו כשותפים אקטיביים לדרך שלך, עושים כל מה שצריך כדי לקדם את העסק שלך ומציעים לך ביצוע של רעיונות עם חדשנות, בכל פעם שנחשוב שזה לטובתך, בהתבסס על הניסיון שלנו.

נמצא עבורך את הדרכים הפשוטות, הקלות, החסכוניות והמהירות לשפר את הרווחיות, כדי לשדרג בעוצמה את היכולות והנוכחות הדיגיטלית שלך.אנחנו מזמינים אותך להכיר ולנצל את כל היתרונות של העולם הדיגיטלי כדי לממש כל חלום שיש לך בעסק. אפילו אם עדיין לא חשבת עליו... 

הנה דוגמאות של בניית אתרים ופתרונות אינטרנט מבית 2LINK:
projects

בניית אתרים ופתרונות מיוחדים-

חברת D2D חיפשה לבנות אתר מורכב  עם ממשקים,  אתר להזמנת משלוח חבילות אונליין של תכשיטים, אתר b2b שיאפשר לבעלי עסקים בתחום התכשיטים והיהלומים להיכנס לאזור אישי, לבצע הזמנות של משלוחים, לבדוק את סטטוס ההזמנה בחברות  השילוח DHL או פדקס מבלי לצאת מאתר D2D,לצפות בהסטוריית המשלוחים  שלהם.

האתגר שלנו היה לייצר אתר מורכב עם ממשקים בין 3 מערכות, שעובדות בו זמנית- האתר המורכב שבנינו, בהתאמה אישית, שדרכו לקוחות בעלי עסקים מזמינים שליחות תכשיטים אונליין, חברות השילוח הבינלאומי פדקס ו DHL, ותוכנתה ERP של D2D.
 
דוגמא נוספת לבניית אתרים ופתרונות אינטרנט-  

קרן הקולנוע הישראלי הוקמה ב 1979 במטרה לעודד ולקדם יצירה ועשייה של קולנוע ישראלי עלילתי. הקרן בחרה בחברת 2link כספק, לתהליך של טרנספורמציה דיגיטלית, לאפיון המצב הרצוי אל מול המצוי ולבנייה של אתר ופתרונות אינטרנט מבוססי חווית לקוח, שישרת מספר קהלים: 1. מערכת דיגיטלית, להגשת בקשה למענק עבור יוצרים, שמבקשים להגיש בקשה לתמיכה, לרבות מנגנון שיפוט אובייקטיבי וחכם. 2. גולשים שמבקשים מידע אודות קרן הקולנוע הישראלי ו/או אפשרות צפייה בסרטים ישראליים ב VOD.
אתגר
האתגר הגדול בבניית האתר לקרן הקולנוע הישראלי, היה אפיון צרכים מעמיק, שישקף כל הצרכים של כל הקהלים ויתן מענה טוב, הן ליוצרים ולתסריטאים, הן ללקטורים (השופטים) והן לגולשים הפרטיים. התוצאה הינה אתר חוויתי, ידידותי למשתמש, שמאפשר הגשת בקשה לתמיכה בתסריטים, בזמן קצר.
תכולת הפרוייקט
התפקיד שלנו כלל הבנת המנגנון שבו הוגשו התסריטים, בעת האפיון (ידנית), תכנון מסלול דיגיטלי חכם, שחסך לקרן הקולנוע הישראלי המון משאבים, זמן וכסף, עיצוב ממשק משתמש ואתר חדשני, שנותן מענה לכל הצרכים שהוגדרו לנו, לרבות ממשקי צד ג', למערכות של קרן הקולנוע.

בניית אתרים ופתרונות אינטרנט מתחילה בתהליך סדור של הבנת המטרות, היעדים, הצרכים שלך, קהלי היעד.

לאחר מכן, מגיע שלב  אפיון High Level, אפיון Low level, אפיון חווית משתמש, עיצוב סקיצות וכמובן כתיבת הקוד, קרי פיתוח, הטמעה,  ביצוע בדיקות  תוכנה שמסיים את התהליך של  בניית אתרים ופתרונות  אינטרנט.
kolnoa

בניית אתרים, בהתאמה אישית

חברת 2Link מתמחה בבניית אתרים בהתאמה אישית. בטח גם העסק שלך צריך אתר ייחודי.
מה אומר לך המושג בניית אתרים בהתאמה אישית? אילו היתה לך אפשרות  לקנות רכב בהתאמה אישית, כיצד היה נראה רכב החלומות שלך?
סביר להניח שהבחירות שלך היו משרתות  את  המטרות שלך-  למשל: רכב עם עבירות טובה לשטח או בומות או 7 מקומות בהתאם לצורך שלך, גג נפתח, חימום למושבים ועוד כהנה וכהנה בקשות. לכל אחד מאיתנו יש בקשות שונות וסדרי עדיפויות  שונים.
התהליך הזה דומה במהותו לתהליך של בניית אתרים בהתאמה אישית. כלומר,  אנחנו ממפים ביחד את המטרות והצרכים שלך כעסק, את סוגי המשתמשים, את צורת העבודה המצויה או מול צורת העבודה הרצויה (ניתוח מערכת), שמובילה לתהליך של אפיון, עיצוב, בניית אתרים בהתאמה אישית או בניית אתרים מורכבים,  תוך הקדשת זמן רב לתכנון  חווית המשתמש וממשקי תפעול ידידותיים לתפעול, עבור מנהלי המערכת.
כדי לקרוא על  תהליך של עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט, יש ללחוץ כאן 
 

בניית אתרים מיוחדים

האם יצא לך לשמוע מחברה לעיצוב ופיתוח אתרים את הביטוי "אי אפשר"? יש סיכוי טוב שכן.
למה זה קורה?  זה יכול  לנבוע מחוסר הקשבה לך הלקוח.ה במלים אחרות תהליך  תיאום  ציפיות לא מוצלח בתהלך עיצוב ופיתוח אתר, או מחוסר נסיון/הבנה של החברה לבניית אתרים.
הבעיה היא שברוב המקרים, רק באמצע התהליך של בניית אתרים מיוחדים, תגיע ההבנה ש"אי אפשר" להגשים את  כל החלומות שלך.

הותק והנסיון שלנו מאפשרים לנו למצוא עבורך פתרונות יצירתיים, שיגשימו את  החלום הדיגיטלי שלך, בניית אתר מיוחד.

כך למשל משרד עורכי הדין KRB- קריספין, רובינשטיין, בלכר הגיעו אלינו במטרה לבנות אתר לעורכי דין מיוחד, כזה שלא רואים בכל מקום. 
הבריף שקיבלנו היה- אתר יצירתי, לא שבלוני, אתר מכובד ומרשים, אבל עם  מלא הומור. 
אתר שיהיה נוח לתפעול למנהלים ויכיל גם מערכת ליצירת חתימות דיגיטליות לעורכי הדין במשרד, מאחורי הקלעים.

krb

Screenshot 2024-01-04 140251
 

התפיסה שלנו בחברת 2Link, היא שהתוכנה בשבילנו היא אמצעי ולא מטרה. במילים אחרות, ,תוך כדי תהליך של בניית  אתרים מיוחדים, אנחנו מגייסים  את היתרונות של העולם הדיגיטלי כדי לעזור לך להשיג את המטרות המסחריות, השיווקיות והאסטרטגיות - הרבה יותר בקלות, במהירות וביעילות ובעלות נמוכה מהאתרים הקונבנציונאליים
לעתים אפשר לבנות אתר יותר  מהר או זול יותר, אך אם מעניין אותך בניית אתרים מיוחדים,  הרי שמדובר באתר custom made בהתאמה אישית, שידרוש ממך במרבית המקרים השקעה של יותר זמן ומשאבים, אך התוצאה תהיה בהתאם לציפיות שלך. 
נכון שיש אפשרות לחסוך בעלויות ולהשתמש בתבנית של אתר ולצקת לה תוכן, אך זה לא יהיה תהליך  של בניית אתרים  מיוחדים וההתאמה לדרישות שלך לא תהיה מיטבית.
במלים אחרות, הזול יצא יקר בסופו של דבר.

לסיכום, בעת בניית אתרים מורכבים,  חשוב לבחור ספק עם וותק ונסיון בתחום בניית אתרים ופתרונות אינטרנט, בין אם מדובר בפיתוח אתר או בפיתוח מערכת מבוססת WEB. 
בניית אתרים בהתאמה אישית חייבת לקחת בחשבון מענה צרכים שלך, ממשקי ניהול ותפעול ידידותיים למשתמש וחווית משתמש אופטימלית. 
חשוב לשים לב בפיתוח אתרים מיוחדים, שהחברה הנבחרת יודעת לתת לך מענה לכל התהליך- החל משלב הרעיון, דרך האפיון, לרבות עיצוב WIREFRAMES שימחישו לך את המערכת ויאפשר בדיקת שימושיות שלה, פיתוח צד משתמש וצד שרת, בחזית הטכנולוגיה כולל בניית אתר למובייל, ביצוע בדיקות תוכנה, בדיקות חדירה אם יש צורך, עד להשקת האתר/מערכת webית וכמובן גם תמיכה ותחזוקה שוטפת.

 

whatsapp

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link