מגזין לשיווק דיגיטלי
בניית אפליקציות

מגזין לשיווק דיגיטלי

היתרונות של שוברים דיגיטליים- טו לינק

שוברים דיגיטליים הם אמצעי פונקציונלי ליצירת engagement עם לקוחות, המסייעים למותגים ליצור עולם של חוויות ללקוח.

עקב מגוון גורמים, ביניהם שימוש הולך וגובר של לקוחות בטלפונים ניידים, השימוש בשוברים דיגיטליים צמח משמעותית בשנים האחרונות, כאשר אנו עדים לתופעה של שימוש נרחב בשוברים דיגיטליים, באסטרטגיית השיווק של ארגונים.

בעבר היו שוברי נייר או כרטיסים מגנטיים שלרוב נעלמו בנבכי התיק או בכביסה, שבכדי לממש אותם היה צריך לזכור לקחתם לחנות ולשלם בעזרתם בקופה. השובר הדיגיטלי הינו כרטיס וירטואלי, המכיל קוד קופון חד חד ערכי או ברקוד. אפשר לשלוח את השובר הדיגיטלי ישירות למייל או לנייד, כך שאין צורך להציג משהו פיזי (כרטיס או שובר נייר) בעת המימוש, כשהמימוש בקופת בית העסק מתאפשר בעזרת הצגת קוד או ברקוד בלבד בנקודת הקצה.

שוברי מתנה דיגיטליים הפכו את המשימה של בחירת מתנה לקלה וידידותית למשתמש, כאשר ללקוח ניתנת האפשרות לרכוש שובר ספציפי לבית עסק או שובר פתחו מוגבל בסכום למגוון בתי עסק (לדוגמא שובר לארוחת בוקר זוגית במגוון בתי קפה). השוברים יכולים לשמש לקוחות פרטיים ועסקיים כמתנות, תמריצים לעובדים או אירועים מיוחדים כמו לידה של ילד, חתונה וכיוב'... השוברים הדיגיטליים הינם דרך מצוינת וחדישה לרגש את מקבל המתנה, מבלי לצאת מהבית.

הגענו לשלב בעולם השיווק הדיגיטלי, שבו איסוף מידע התנהגותי ומידע אודות רכישות לא רק נותן מידע לשיווק ממוקד, אלא גם מהווה דרך מצוינת לפנות ללקוחות, בהתאם למיקומם הפיזי, באמצעות ה GPS. בצורה הזו, ניתן לקלוט מידע אודות רכישה ומימוש של שוברים דיגיטליים, לנתח ולהסיק מסקנות חשובות אודות צרכי הלקוחות ודפוסי ההתנגהות שלהם.

השוברים הדיגיטליים מספקים לנו כעסקים את היכולת לתעד דפוסי התנהגות והעדפות של לקוחות. השוברים יכולים להיות שוברי הנחה (מותנים בקנייה או לא מותנים), משולמים מראש pre paid, או שוברי מתנה.
מיד לאחר מימוש השובר, ניתן לשלוח ללקוח סקר אונליין, לבחינת רמת שביעות הרצון.

חברת 2link פיתחה את אפליקציית השוברים הדיגיטליים של כאל.
לעוד מידע לגבי שוברים דיגיטליים וקביעת פגישת היכרות התקשרו כעת או השאירו הודעתכם ונשוב אליכם: 099550471 או [email protected]

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link