מוצרים

כרטיסיה דיגיטלית, לטלפון הנייד, בלי הורדת אפליקציה

רוצה סוכן מכירות דיגיטלי חכם, שעובד עבורך 24/7, כל ימי השנה ודואג למנף את העסק, על ידי הגדלת מחזור ההכנסות באופן אוטומטית, בלי כח אדם מקצועי?
כולם יזכרו אותך כמחולל המהפכה בארגון, כמי שהשיק את "הטייס האוטומטי" והזניק את העסק קדימה עשרות מונים. כרטיסייה דיגיטלית בטלפון הנייד של הלקוח תעבוד בשבילך.

מציעים לך סוכן דיגיטלי חכם באמצעות כרטיסייה וירטואלית, בעלויות נמוכות ממה שאתה משלם כיום ובשורה התחתונה- הצלחה עסקית ולקוחות חוזרים, בלי שום השקעה מצידכם.
נשמע כמו חלום רטוב? זה בהחלט אפשרי.

למי זה מתאים?

הסוכן הדיגיטלי מתאים לחברות שמוכרות כרטיסיות נייר, או מבצעות מכירות חוזרות למוצרים כמו: מנויי ספורט, תיאטרון, הופעות הכשרות, הדרכות, סיורים, טיפולים או כל מוצר/שירות שמתאים למכירה בחבילה של מספר ניקובים או חברות שרוצות להגדיל את המכירות באופן אוטומטיבאמצעות שימוש בכרטיסייה דיגיטלית.

איך זה נראה אצל הלקוח?

הלקוח מקבל בתום הרכישה "כרטיסייה דיגיטלית", השמורה אצלו בטלפון הנייד ומאפשרת לו לצפות בניקובים שביצע ובאלו שנשארו.
הלקוח יקבל מסרים שרותיים בשמך- עדכונים חשובים, תזכורות לחדש את הכרטיסייה והצעות UPSALE

יתרונות-

  1. כרטיסייה דיגיטלית עם עיצוב ייחודי, בהתאמה לעסק שלך
  2. הלקוחות שלך מגובים כל הזמן בענן
  3. גבייה מראש- הכסף מועבר אליך בקליק
  4. שיווק אקטיבי- תזכורות, מכירות חוזרות ושדרוגים

 

דמיינו את עצמכם מתמקדים בנושאים החשובים שלכם בעסק, כשבאותו זמן בדיוק סוכן המכירות הדיגיטלי מוכר את השרותים שלכם ובמקביל מציג לכם גרף מכירות של כרטיסיות דיגיטליות, נתוני ביקורים בבית העסק (ניקובים בכרטיסייה), או נתונים של לקוחות חוזרים.
הסוכן הדיגיטלי שומר על קשר עם הלקוחות, שולח להם עדכונים שוטפים, מציע להם שדרוגים ומוצרים נוספים, בודק שביעות רצון מהשרותים, באמצעות משוב ומאפשר לייעל את השיווק של העסק.

לפרטים נוספים אפשר לבקר באתר או לפנות אלינו ישירות

מעוניינים לקבל מידע נוסף ?