אפיון, עיצוב ופיתוח פלטפורמות דיגיטליות לניהול חווית לקוח

ידוע לכולם שחוויית לקוח היא השיווק החדש. לקוחות יקנו שוב ממותג שנותן להם חווית שירות טובה. דו"ח של Forrester הראה כי ל-72% מהעסקים שיפור חווית הלקוח היא בראש סדר העדיפויות, והאחוזים צפויים לגדול. אם ב

רצונכם לבנות אתר עם חווית לקוח יוצאת דופן, להגדיל את סל הקניה והתדירות של הלקוחות שלך, לייצר ממשקים למערכות הליבה וליצור אוטומציות שיווקיות, שיזניקו קדימה את העסק שלכם, הגעתם למקום הנכון.

איפיון ופיתוח אתרים ואפל' לחברות מובילות, כולל התממשקות למע' הארגון

פיתוח אתרים ואפליקציות דורש הבנה, ידע ונסיון. זאת המומחיות שלנו: ללוות אתכם לאורך כל שלבי העבודה. אנחנו לומדים לעומק את העסק שלכם, האסטרטגיה השיווקית, האתגרים והסביבה התחרותית. בשלב הבא, אנחנו מפצחים

את הבעיה, מזהים את הפתרון ומפתחים פלטפורמה דיגיטלית שוברת שוויון שתעזור לכם להשיג את היעדים שהגדרתם.

טרנספורמציה דיגיטלית

אתם עובדים קשה ומרגישים שאתם עובדים בשביל הטכנולוגיה? למה שהטכנולוגיה לא תעבוד עבורכם? גם אתם רוצים לתת ללקוחות שלכם שירות טוב יותר, להתייעל, לחסוך כסף לארגון וזמן ללקוח? יש לכם מטרה, אבל אתם לא יודע

ים איך להשיג אותה? נשמח לחשוב ביחד איתכם ולמצוא את הפתרון האופטימלי עבורכם, באמצעות תהליך של אפיון עמוק, הבנת הצרכים, אפיון המערכת, עיצוב ui/ux ופיתוח בטכנולוגיה מתקדמת.

אפיון, עיצוב ופיתוח פלטפורמות דיגיטליות לניהול חווית לקוח

ידוע לכולם שחוויית לקוח היא השיווק החדש. לקוחות יקנו שוב ממותג שנותן להם חווית שירות טובה. דו"ח של Forrester הראה כי ל-72% מהעסקים שיפור חווית הלקוח היא בראש סדר העדיפויות, והאחוזים צפויים לגדול. אם ברצונכם לבנות אתר עם חווית לקוח יוצאת דופן, להגדיל את סל הקניה והתדירות של הלקוחות שלך, לייצר ממשקים למערכות הליבה וליצור אוטומציות שיווקיות, שיזניקו קדימה את העסק שלכם, הגעתם למקום הנכון.

איפיון ופיתוח אתרים ואפל' לחברות מובילות, כולל התממשקות למע' הארגון

פיתוח אתרים ואפליקציות דורש הבנה, ידע ונסיון. זאת המומחיות שלנו: ללוות אתכם לאורך כל שלבי העבודה. אנחנו לומדים לעומק את העסק שלכם, האסטרטגיה השיווקית, האתגרים והסביבה התחרותית. בשלב הבא, אנחנו מפצחים את הבעיה, מזהים את הפתרון ומפתחים פלטפורמה דיגיטלית שוברת שוויון שתעזור לכם להשיג את היעדים שהגדרתם.

טרנספורמציה דיגיטלית

אתם עובדים קשה ומרגישים שאתם עובדים בשביל הטכנולוגיה? למה שהטכנולוגיה לא תעבוד עבורכם? גם אתם רוצים לתת ללקוחות שלכם שירות טוב יותר, להתייעל, לחסוך כסף לארגון וזמן ללקוח? יש לכם מטרה, אבל אתם לא יודעים איך להשיג אותה? נשמח לחשוב ביחד איתכם ולמצוא את הפתרון האופטימלי עבורכם, באמצעות תהליך של אפיון עמוק, הבנת הצרכים, אפיון המערכת, עיצוב ui/ux ופיתוח בטכנולוגיה מתקדמת.

השירותים שלנו

אודות

חברת בניית אתרים, חברה לבניית אפליקציות, בניית מועדון לקוחות ובניית מערכות מבוססות אינטרנט

2link הוקמה ב-2007, על ידי צוות אנשים בעלי עשרות שנות נסיון בעולם האינטרנט, במטרה לתת פתרונות שיווקיים וטכנולוגיים לצרכים דיגיטליים של לקוחות. החברה מספקת שירות מלא משלב איתור הצרכים, האפיון בהתאמה לצרכי הלקוח, דרך שלבי הביצוע וניהול הפרוייקט (אפיון/ui/ux/עיצוב//תכנות) וכלה באינטגרציה למערכות הארגון- CRM, ERP וכיוב', ותחזוקה שוטפת של אתרים ואפליקציות.

פרוייקטים נבחרים בתחום בניית אתרים ואפליקציות

לקוחות שכבר נהנים מאתרים, אפליקציות ומערכות מבוססות אינטרנט, בהתאמה אישית

תנובה
CAL
אלטשולר שחם
בלאק מסעדות
קוקה קולה
כלכלית חדרה
LG
התאחדות לכדורגל
סקיי ג'אמפ
שי אשכנזי עורך דין
Pollogen
OTO מקבוצת כדורי
MobileOTD
שיאגל
MEZOTIX
KRB עורכי דין
הייסנס
גורניה
קרן הקולנוע הישראלי
אנרבוקס חדרה
האגודה הישראלית לקרמינולוגיה
מוזיאון החאן בחדרה
חברה לפיתוח פתח תקווה
כלכלית לוד
בטא פייננס
בית לאומנות ישראלית
אסכולה ומדעני העתיד
אסף תעשיות
APM
נובוקסל
אייפנל
הום ראן

מוצרים דיגיטליים ופלטפורמות אינטרנט

CUSTOM MADE
OFF THE SHELF
מדריכים

מאמרים אחרונים בתחום אתרי אינטרנט וקידום דיגיטלי

כרטיס נטען, גיפט קארד לעסק שלי

תאריך העלאת המאמר: 12.03.2023

מחפשים דרך לחזק את המותג, להגדיל את ההכנסות ולשפר את התזרים? מערכת הכרטיסים הנטענים גיפטקארדס, מבית 2Link תאפשר לכם למכור ולממש כרטיסים נטענים דיגיטליים בקליק, בתוך הקופה של העסק שלכם.

חברה מומלצת לבניית אתרי אינטרנט

קיבלת החלטה לבנות אתר. איך בוחרים חברה מומלצת לבניית אתרים? איך להיות בטוח שהתוצאות יהיו בהתאם לציפיות שלך? איך בוחרים חברה אמינה ומקצועית?

תהליך עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט

איך עובד תהליך של עיצוב ופיתוח אתרי אינטרנט, בהתאמה אישית, כולל אוטומציות וממשקי צד ג'? מה זה אומר שרות 360 מעלות, עם תהליך אסטרטגי להקמת אתר, החל מאפיון ועד לפיתוח ולתחזוקה? איך אדע איזה אתר מתאים לעסק שלי ואיזה צרכים עולים בעת עיצוב ופיתוח אתרים?

צרו קשר

טו לינק שיווק בע״מ מרכז מסחרי שפיים (ת.ד. 361) טלפון 09-9550471 [email protected]

מעוניינים במידע נוסף?
השאירו פרטים ונשמח לחזור אליכם