לתאום פגישה

הכל על שיטת הרימרקטינג (REMARKETING)

תאריך העלאת המאמר: 05.03.2017

הכל על שיטת הרימרקטינג (REMARKETING):

העובדה כי חברות השיווק והפרסום מרגלות אחר הגולשים באינטרנט, קוראים באופן קבוע את הדוא"ל שלכם ועוקבים אחר היסטוריית והרגלי הגלישה שלכם – היא כבר מזמן איננה סוד מדיני. עם זאת, שיטה חדשנית לשיווק עקבי בשם "רימרקטינג (remarketing)" הפועלת באמצעות שיתוף פעולה בין GOOGLE ADWORDS לבעלי עסקים, הצליחה לפרוץ גבול חדש וצוחקת כל הדרך אל הארנק שלכם.
 

מה זה רימרקטינג (remarketing):

שיטת הרימרקטינג מאפשרת לפרסומות המוגדרות בגוגל ע"י בעל עסק "לעקוב" אחר הגולשים לאתרים רבים ולזמן ממושך הרבה מעבר לחיפוש הספציפי שנעשה באינטרנט. כלומר: הקלדתם במנוע חיפוש "שולחן ביליארד"? חדשות נהדרות – גוגל יעקוב אחריכם עם פרסומות קופצות (הידועות בשם "באנרים"), המתאימות באורח פלא למושג אותו חיפשתם, במטרה למכור לכם את המוצר גם אם חיפשתם מידע עליו לשם שעשוע או מחקר גרידא.
 

איך שיטת הרימרקטינג (remarketing) עובדת:

מה שקורה בפועל הוא שבמידה ובעל האתר אליו נכנסתם שילם לגוגל מספיק כסף, אתם יכולים לצאת מהאתר שמחים וטובי לב מבלי לרכוש דבר, חוץ ממעקב צמוד ועיקש. הפרסומות של גוגל יעלו על עקבותיכם, ילוו אתכם גם באתרים הבאים בהם תבקרו,
וכך יגדילו באופן משמעותי את הסיכויים לכך שתקנו את המוצר המפורסם, תשאירו פרטים אישיים בטופס ליד וכו'. חדירת המסר התת הכרתי חזקה הרבה יותר ככל שהיא חוזרת על עצמה. תופתעו לגלות שאתם מעוניינים לרכוש מוצר שאתם כלל לא צריכים!
השיטה עושה שימוש בקבצי COOKIES השומרים את המידע של המשתמש במחשב כמו:
● משך השהייה שלנו באתרים
● סיסמאות ופרטי גישה
● הרגלי גלישה
● נושאי חיפוש פופולאריים
● וכו'.
כך הפרסומות הופכות מותאמות אישית לכל גולש, ומפולחות בצורה אופטימאלית כך שנרצה לקנות את המוצרים
או לחזור שנית לאתר.

 

איך שיטת הרימרקטינג (remarketing) עשויה לעזור לכם:

במידה ואתם בעלי אתר וגישה לGoogle ADWORDS, תוכלו לקבל קוד המוטמע בכל הדפים שלכם באתר. גולשים שישוטטו באתר שלכם יצורפו לרשימת תפוצה מפולחת המתאימה להם בהתאם לתוכן שחיפשו באתר, והחל מאותו הרגע- כל הפרסומות יותאמו להם באופן אישי. לרימרקטינג (remarketing) יתרונות רבים:
● הגברת החשיפה של המוצרהאתר שלכם
● פילוח והשגת DATA BASE מדויקים יותר של קהל היעד שלכם
פרסונליזציה יעילה
● ועוד...
על אף שיש מי שיראה בשיטת הרימרקטינג שיטה חודרנית, בעייתית ואף בלתי מוסרית, יודעי דבר יודעים לקרוא לה בשמה השיווקי: זהב טהור עבור כל מי שחפץ בהגדלת המכירות האינטרנטיות שלו, הגברת המודעות לעסקו שלו, ואף סיוע לשימור לקוחות קיימים.
צריכים עוד הסבר? מתעניינים בניהול מועדון לקוחות? צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם עם כל התשובות והדרכים לקדם את מועדון הלקוחות שלכם!

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link