לתאום פגישה

מה נחת עליך?

תאריך העלאת המאמר: 16.11.2014

מה נחת עליך? הכל אודות דפי נחיתה:

בעלי עסקים רבים שואלים אותנו: "מדוע אנו זקוקים לדפי נחיתה? למה לא להסתפק באתר בלבד?" כדי לענות על שאלה זו, חשוב להבין מהו דף נחיתה וכיצד רצוי לבנות אותו.
מוכנים? התחלנו!
 

מהו דף נחיתה?

דף נחיתה הוא עמוד תוכן קצר ומדויק שמטרתו להניע גולשים לעבר מטרה מסוימת, לרבות: השארת פרטים,
קניית מוצרים דרך האינטרנט, שיתוף ברשתות החברתיות וכו'. על כן חשוב לעצב את דף הנחיתה באופן ממוקד ונטול אפשרויות ניווט לאתרים/דפים אחרים. חשוב לזכור: אנו מעוניינים בכך שהגולשים יבצעו את הפעולה הראשית אותה הגדרנו לעצמנו,
ולא כדאי להסיט את תשומת לבם לדפים אחרים.
 

מה זה דף נחיתה "ממיר"?

לאלו מכם שאינם יודעים, "המרה" היא פעולה שבעלי העסק מגדירים מראש ואותה הם מעוניינים להשיג מהגולשים.
לדוגמה: בעל עסק יכול להחליט שמטרתו עבור הגולשים היא רכישת מוצרים. על כן כל רכישה שתתבצע דרך דף הנחיתה תיחשב ל"המרה" מהזירה הדיגיטלית – לזירה הריאלית ומשם- אל הכיס של בעל העסק.
דוגמה נוספת: במידה ומטרת דף הנחיתה היא לגייס פרטי קשר של גולשים, בכל פעם שגולש ישאיר את פרטיו – תתבצע גם כן המרה. הכל תלוי כאמור בהגדרת הפעולה הרצויה. מטרת דפי הנחיתה היא ליצור כמה שיותר המרות והנעות לפעולה של גולשים שונים, רצוי כאלו שמתאימים ל"קהל היעד" שלנו באשר הוא.
פעמים רבות מבקשים ממעצבים גרפיים לעצב כמה וכמה סקיצות לאותו דף נחיתה (הליך הידוע גם בשם: "A/B TESTING") בכדי לבדוק אילו מדפי הנחיתה עובדים טוב יותר על הגולשים, משכנעים יותר ומשיגים תוצאות גבוהות. בעקבות בדיקה זאת, ניתן להחליט עם איזה דף נחיתה כדאי להמשיך את הקמפיין.
 

שני כללים חשובים לגזור ולשמור:

1. לזכור כי ה"תוכן הוא המלך" ולפעול בהתאם:
דף הנחיתה חייב להיות נקי מכל טעויות הכתיב או הדקדוק וכמובן גם להציג תוכן אטרקטיבי ומעוצב.
מחקרים הוכיחו פעמים רבות כי גולשים ש"נפלו" על עמוד נחיתה מלא שגיאות כתיב או עיצוב בסיסי ביותר, נמנעו מלפנות אל בית העסק המפרסם. כדאי להיעזר באנשי התוכן והגרפיקה שלנו עבור הניסוח והעיצוב.
2. דאגו לגרסה רספונסיבית עבור דף הנחיתה:
בשנים האחרונות גולשים רבים מגיעים לאתרים ודפי נחיתה דרך מכשירי הסלולר. על מנת להשיג מקסימום חשיפה אופטימאלית, חשוב לעצב את דף הנחיתה גם באופן רספונסיבי שיתאים לטכנולוגיות החדישות ויאפשר גישה קלה להשארת פרטים ולגילוי עובדות נוספות ומפתות אודות המוצר/השירות אותו אתם מעוניינים לשווק.

נשמח לעצב עבורכם דף נחיתה מוצלח שיקלע לכל מטרותיכם! צרו עמנו קשר עוד היום.

זקוק להצעת מחיר? התקשרו 099550471 או מלאו פרטים בטופס צור קשר ונשמח לחזור אליכם.
צוות 2link