לתאום פגישה

בניית אתרי אינטרנט

בניית אתרי מסחר אלקטרוני – בניית אתרים של הטבות

תאריך העלאת המאמר: 01.01.2018
חברת 2link מתמחה בפתרונות בניית אתרי מסחר אלקטרוני ומעסיקה צוות של אנשים בעלי מאות שנות ניסיון מצטבר בבניית חנויות וירטואליות ומסחר באינטרנט. בעלי העסקים כבר מזמן הבינו שעולם המכירות עבר.
קרא עוד >>

בניית אתרי אינטרנט לעסקים - בניית אתר אינטרנט מקצועי

תאריך העלאת המאמר: 01.11.2017
לעסק שלך מגיע הרבה מעבר לאתר אינטרנט פשוט. אנחנו בטו לינק מציעים שירותי בניית אתרי אינטרנט לעסקים ופיתוח מערכת טכנולוגיות מבוססות Web - החברה שמה דגש על בניית אתרים ומערכות אשר.
קרא עוד >>

בניית אתרים מורכבים

תאריך העלאת המאמר: 01.11.2017
בניית אתרים מורכבים היא משימה מסובכת. בשנים האחרונות מספר בוני האתרים עלה בקצב גדול. בעבר, בכדי למצוא חברת בניית אתרים, ביקשנו המלצה מפה לאוזן, כיום, יש אינסוף אפשרויות בגוגל המייצגות בוני אתרים.
קרא עוד >>

חברה לבניית אתרים מומלצת

תאריך העלאת המאמר: 01.11.2017
חיפשתם חברה לבניית אתרים מומלצת ? הגעתם בדיוק אל המקום הנכון - חברת 2link הינה חברת בניית אתרים מומלצת לאנשים אשר מחפשים מעבר לעוד אתר תדמית ברשת. החברה הוקמה לפני יותר מעשר שנים על ידי.
קרא עוד >>

הנגשת אתרים!

תאריך העלאת המאמר: 02.03.2018
נראה כי נושא נגישות האתרים באינטרנט תופס תאוצה לאחרונה וכך גם מקומות התעסוקה הפופולארים. כולם רוצים לטמון את ידם בצלחת כשמדובר על הקלה אפשרית בחייהם של בעלי המוגבלויות, ואנחנו כאן כדי ללמד גם אתכם כיצד לעשות זאת באתר.
קרא עוד >>

הכל אודות קניית דומיין

תאריך העלאת המאמר: 03.11.2017
הגיע הזמן לקניית דומיין: בעלי האתרים המנוסים שמביניכם כבר מודעים וודאי לעובדה כי בנייה ופיתוח איכותיים של אתר אינטרנט הם הליכים ארוכים, סבוכים ומורכבים. למרבה המזל, במידה והם נעשים בצורה הנכונה, תוכלו ליהנות.
קרא עוד >>

על תכנים ועדכונים

תאריך העלאת המאמר: 05.08.2014
לא עדכנת – לא מכרת! (או: מדוע חשוב לעדכן את התוכן באתר האינטרנט העסקי שלך): בעלי עסקים רבים טועים לחשוב כי הקמת אתר אינטרנט עבור העסק שלהם – טוב ככל שיהיה, הוא מספיק בכדי להישאר רלוונטים בתוצאות מנועי.
קרא עוד >>

כל הטיפים המועילים לקידום ושדרוג האתר שלכם!

תאריך העלאת המאמר: 07.09.2017
שדרגו את האתר וכלום לא יחסר – כל הטיפים המועילים לקידום האתר שלכם! שדרוג אתר הבית יכול להיעשות במספר אופנים – חינמיים או בעלות כספית משתנה. כבעלי עסק עליכם לראות את אתר הבית ככרטיס הביקור הראשי ולרענן.
קרא עוד >>

בניית אתרים לחברות

תאריך העלאת המאמר: 09.01.2018
כל בעל עסק/חברה במודעים לכך שעסק אינו יכול להתקיים ללא שיווק ונוכחות בעולם הדיגטלי, ולכן כרטיס הביקור הדיגטלי שלכם הוא האתר שלכם. אל האתר מגיעים הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, ספקים, נותני שירות ובעצם כל מי שמחובר.
קרא עוד >>

מהי טרנספורמציה דיגיטלית ואיך מבצעים אותה נכון?

תאריך העלאת המאמר: 09.09.2019
המושג "טרנספורמציה דיגיטלית" משמש על מנת לתאר החל מעדכון קטן לתהליך מסוים בארגון ועד שינוי מסיבי של המודל העסקי. טרנספורמציה דיגיטלית נוצרת כאשר משלבים טכנולוגיה דיגיטלית בתחומים שבהם הארגון עוסק, על מנת להעניק.
קרא עוד >>

איך הופכים קובץ PDF לטופס דיגיטלי?

תאריך העלאת המאמר: 09.09.2019
איך הופכים קובץ PDF לטופס דיגיטלי? בוודאי קרה גם לכם, שהתחלתם למלא טופס דיגיטלי,(כמו למשל: רישום לחוג/ביצוע תשלום/מילוי טופס לבקשת מידע) ונזכרתם שחסר לכם מידע/מסמך או שקרתה תקלה שגרמה למחיקת כל המידע.
קרא עוד >>

חיפוש קולי – הדור הבא של אתרי האינטרנט

תאריך העלאת המאמר: 10.12.2018
כולנו משתמשים בחיפוש קולי על מנת לבקש מסירי או אלקסה לחייג לחבר, לתזמן את השעון המעורר, לשלוח מסרון או להעלות לנו את אתר החדשות האהוב עלינו. אתרי אינטרנט חדשניים מבחינה טכנולוגית, כוללים בתוכם כבר חיפוש קולי..
קרא עוד >>

הסיבות הנפוצות בעולם לכשלון של אתרים- בניית אתרים מנצחים

תאריך העלאת המאמר: 11.11.2019
מרבית בעלי העסקים סבורים כי לאחר הקמת אתר האינטרנט, יגיעו לקוחות חדשים לאתר, בהמוניהם. יש מגוון סיבות לכך שלאתר אין מספיק תנועה/פניות/מכירות. ניתן להימנע מכך, בתכנון נכון. להלן הסיבות הנפוצות בעולם.
קרא עוד >>

איך להגן על סרטוני האון ליין שלכם מפני הורדה או שיתוף (העתקת תוכן)?

תאריך העלאת המאמר: 16.07.2018
עבדתם קשה לייצר תוכן איכותי, בין אם מדובר בסרטוני הדרכה/מדריך למשתמש/קורסים אונליין או כל אינפורמציה אחרת שאתם מעבירים און ליין בסרטון. עכשיו מגיע הרגע שצריך להתחיל לשווק את התכנים, אבל אתם נרתעים מהמחשבה שאחרים יוכלו.
קרא עוד >>

הדברים החשובים שחברת בניית האתרים לא תספר לכם

תאריך העלאת המאמר: 17.04.2019
הדברים החשובים שחברת בניית האתרים לא תספר לכם- מזל טוב! קיבלתם החלטה לבנות אתר אינטרנט חדש או לשדרג את האתר הקיים. הסיבות לכך הינן מגוונות, בין אם זה הרצון שלכם באתר עדכני יותר, רספונסיבי,.
קרא עוד >>

הכל אודות הנגשת אתרי אינטרנט

תאריך העלאת המאמר: 22.01.2015
בעלי עסק רבים אינם מודעים לעובדה שיש תכנים שחייבים להיות מותאמים לבעלי מוגבלויות וכך גם אתרים מסוימים. חוק חדש המבטיח שוויון זכויות לבעלי מוגבלויות יצא לאחרונה בישראל, ועל כל בעל עסק לדעת בדיוק מה הוא טומן בחובו, מה.
קרא עוד >>

בניית אתר קטלוגי מקצועי

תאריך העלאת המאמר: 22.07.2018
מה זה אתר קטלוגי ולמה כל חברה שמוכרת לעסקים (דהיינו b2b) צריכה כזה? כולנו מחפשים דרך למכור בצורה דיגיטלית חכמה, מכל מקום, מהמשרד, מהשטח או באונליין. עכשיו זה.
קרא עוד >>

בניית אתרים לרשויות ממשלתיות - בניית אתרים לעיריות

תאריך העלאת המאמר: 22.10.2017
חברת טו לינק הוקמה לפני עשר שנים על ידי צוות מקצועי עם עשרות שנים של ניסיון מצטבר בעולם האינטרנט והתכנות. החברה הוקמה במטרה לתת פתרונות טכנולוגיים ושיווקים לצרכים דיגיטליים של לקוחות אשר מעוניינים.
קרא עוד >>

10 עובדות על מערכות CRM שאנשים אינם מודעים אליהם

תאריך העלאת המאמר: 23.02.2014
10 עובדות על מערכות CRM שאנשים אינם מודעים אליהם: רכישת מערכת CRM היא מהלך קריטי למערך שיווק או שירות. אפשר לומר שמערכת כזו היא מהפכה אבל למטבע שני צדדים: המערכת הנכונה.
קרא עוד >>

הבדלים בין קוד פתוח לקוד סגור

תאריך העלאת המאמר: 24.06.2020
מדריך: מה ההבדל בין בניית אתר בקוד פתוח לקוד סגור? ריכזנו עבורכם טבלת השוואה בין קוד פתוח לקוד סגור, מתוך ניסיוננו כבית תוכנה, ובמטרה לסייע לכם לבחור באופציה המתאימה לכם.
קרא עוד >>

בניית אתרי בחירות למועמדים לראשויות מקומיות

תאריך העלאת המאמר: 27.06.2018
בניית אתר בחירות היא משימה לא קלה הדורשת מיומנות והיכרות טובה עם צרכי המועמדים. הכנו לכם מדריך, שיפרט את הכללים לאתר בחירות מנצח: תנו הקדמה אמינה- מי אתם, מה הרקע שלכם,.
קרא עוד >>

בניית אתרים לעורכי דין

תאריך העלאת המאמר: 27.10.2017
החוק האתי של עורכי הדין לא מאפשר להם לפרסם את עצמם במדיות הכתובות, כאשר התחיל עידן האינטרנט, התחיל איתו גם פרק עבור עורכי הדין בישראל. בניית אתרים לעורכי הדין עשתה עבורם נפלאות – לראשונה הם יכלו לקדם.
קרא עוד >>

איך מרימים דף נחיתה מנצח? בניית אתרים ממירים

תאריך העלאת המאמר: 28.08.2019
מה הוא דף נחיתה? דף נחיתה הינו הדף הראשון שאליו מגיע הלקוח הפוטנציאלי שלכם. זהו דף פרסומי, אינטרנטי, עם מלל מכירתי ונראות עיצובית, אשר מטרתם לתקשר ללקוחות שלנו מידע חדשרלוונטי שנרצה להעביר.
קרא עוד >>

בדיקות אתרים להמונים

תאריך העלאת המאמר: 29.01.2017
בדיקות אתרים להמונים אז שכרתם את המתכנת, עיצבתם אתר למופת, כתבתם תכנים מעניינים ועכשיו שהאתר שלכם נמצא "באוויר" אנו ממליצים לכם לבצע מספר בדיקות חשובות: בדיקת כפתור ה"צור.
קרא עוד >>

כיצד תבחר חברה להקמת אתר האינטרנט שלך

תאריך העלאת המאמר: 29.01.2017
הקמת אתר אינטרנט אז זהו, החלטתם סופסוף שאתם צריכים לחדש או בכלל להקים את אתר האינטרנט של העסק? אז איך מתחילים? בשביל זה אנחנו כאן! קודם כל מחליטים מה צריכים בדיוק: 1.אפיון אתר- אתר שבנוי נכון הוא אתר.
קרא עוד >>

בניית אתרים לחברות כלכליות - בניית אתרים לחברות גדולות

תאריך העלאת המאמר: 31.10.2017
אתר אינטרנט אמור לייצג את פני החברה שלנו ולכן הוא צריך להיות מדויק, ידידותי למשתמש ומניע לפעולה. לעתים פרטים קטנים, כגון מיקום של כפתור באתר, שנראים לכם מינוריים משחקים תפקיד גדול בחווית הגלישה באתר. .
קרא עוד >>

חברת בניית אתרים הטובה ביותר - חברות בניית אתרים הגדולות בישראל

תאריך העלאת המאמר: 31.10.2017
חיפשתם חברות בניית אתרים הגדולות בישראל ? הגעתם למקום הנכון, החברה שתגשים לכם את החלום הדיגיטלי שלכם, הצטרפו לעשרות לקוחותינו המרוצים, מתעשיית הבנקאות, מסחר ושרותים. חברת 2link הינה חברת.
קרא עוד >>